Розклад занять
Г Р А Ф І К
ЗАНЯТЬ ГУРТКОВОЇ РОБОТИ
МАЛОВИСКІВСЬКОГО РАЙОННОГО БУДИНКУ
ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
НА 2015 - 2016
НАВЧАЛЬНИЙ РІК
№ п/п | Назва гуртка | Прізвище, ім’я по батькові | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | Субота | Неділя | Місце роботи |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. | «Журналістика» | Кравченко Світлана Вікторівна | -
| - | - | - | 15.00-18.00 | - | 9.00-13.00 | РБДЮТ |
2. | «Лідер» | Богодвид Любов Петрівна | -
| 15.00-17.00 | - | 15.00-17.00 | - | 10.00-12.00 | - | РБДЮТ |
3. | Ляльковий | Шелест Валентина Андріївна | -
| - | - | - | 14.00-17.00 | 12.00-15.00 | - | РБДЮТ |
4. | ТО «Історичне та географічне краєзнавство, народознавство» | Шарко Оксана Анатоліївна | 13.40-15.40 15.40-17.40 | 14.00-16.00 16.00-18.00 | 14.00-16.00 16.00-18.00 | Методичний день | 13.40-15.40 15.40-17.40 | 10.00-12.00 12.00-14.00 14.00-16.00 | - | РБДЮТ |
5. | Народні промисли Українська вишивка | Романенко Любов Борисівна | 12.30-14.30 14.30-17.30
| 12.30-14.30 14.30-16.30
| 12.30-14.30 | 12.30-14.30 | - | - | 10.00-12.00 12.00-15.00 | ЗШ№3 |
6. | Рукоділля
| Ткаченко Жанна Анатоліївна
| 14.10-17.10
| - | 13.10-15.10 15.10-17.10 | 13.10-15.10 15.10-17.10 | 14.10.17.10 | - | 9.00-11.00 11.00-13.00 | Школа – інтернат |
7. | Робота з природним матеріалом | Михалковська Олена Сергіївна |
12:10-14:10 | 12:10 – 14:10 14:10 – 17:10 | 12:10 14:10 14:10 16:10 | 12:10 – 14:10 14:10 – 17:10 |
12:10 –14:10 |
- |
- | ЗШ № 4 |
8. | Декоративні вироби з Бісеру Аплікація з соломки
| Коробко Алла Володимирівна | 13.00-15.00 15.00-17.00 | 13.00-15.00 15.00-17.00 | 13.00-15.00 15.00-17.00 | 13.00-15.00 15.00-17.00 | 13.00-15.00 | - | - | ЗШ № 3 |
9. | Клуб інтелектуальних Ігор | Бабаєв Геннадій Асламович | - | 14.30-16.30 16.30-19.30 | 15.00-18.00 | 15.00-18.00 | 15.00-18.00 | 10.00-13.00 13.00-16.00 | 10.00-12.00 12.00-15.00 | РБДЮТ |
10. | Клуб інтелектуальних ігор.Клуб «Ексампей» | Бабаєва Наталія Василівна | -
| 14.30-16.30 16.30-18.30 | 15.00-18.00 | 15.00-18.00 | 15.00-17.00 | 10.00-13.00 13.00-16.00 | 10.00-12.00 12.00-14.00 14.00-16.00 | РБДЮТ |
11. | М’яка іграшка Крій та шиття
| Теровець Наталія Сергіївна | 12.30-13.30 13.30-16.30 | - | 12.30-15.30 15.30-16.30 | - | 12.20-14.20 14.30-16.30 | 10.00-12.00 12.00-14.00 14.00-16.00
| - | РБДЮТ |
12. | Юний фотоаматор Світлопис | Кісіль Анатолій Григорович | 14.10-17.10
| - | - | - | 14.10-17.10 | 10.00-12.00 12.00-15.00 | 10.00-12.00 12.00-15.00 | Школа - інтернат |
13. |
Сольний спів | Дегнер Віталій Іванович |
14.00-17.00 |
13.30-15.30 15.30-17.30 |
13.30-15.30 15.30-17.30 |
14.00-17.00 |
13.30-15.30 15.30-17.30 |
- |
- |
РБДЮТ |
14. | Зразкова хореографічна студія «Тріумф»
| Подолян Анна Анатоліївна | 12:30 –14:30 15:00 –17:00 17:00 –19:00 | 14:30 – 16:30 16:30 – 18:30 | 12:30-14:30 15:30-17:30 | 14:30 – 16:30 16:30 – 18:30
| 12:30 –14:30 14:30 –16:30 16:30 –18:30 |
- |
- |
РБДЮТ |
15. | Фріволіте | Лопатенко Анна Олександрівна |
Д |
Е |
К |
Р |
Е |
Т |
|
|
16. | Зразкова художня студія «Мистецька палітра» | Бондаренко Людмила Михайлівна |
13.00-15.00 15.00-18.00 |
13.00-15.00 15.00-18.00 |
13.00-15.00 15.00-17.00 |
15.00-18.00 |
13.00-15.00 15.00-17.00 |
10.00-13.00
| - |
РБДЮТ |
17. | «Клуб спілкування іноземними мовами» | Міренкова Наталія Володимирівна |
Д |
Е |
К |
Р |
Е |
Т |
|
|
18. | «Дизайн» | Ніколаєва Тетяна Іванівна |
Д |
Е |
К |
Р |
Е |
Т |
|
|
19. | Початкове технічне моделювання | Кузьмич Володимир Павлович |
-
|
15.00-17.00 |
15.00-17.00 |
- |
15.00-17.00 |
- |
- |
РБДЮТ |
20. | Автоконструкторів-картингістів Космічне макетування та моделювання | Кравченко Сергій Павлович |
13.30-16.30 |
12.20-15.20 |
13.30-16.30 |
12.20-15.20 |
13.30-16.30 |
10.00-13.00 |
- |
Маловисківська ЗШ Олександріївська ЗШ |
21. | Авіамодельний Судномоделювання
| Перебейніс Віктор Валерійович |
13.30-16.30 |
12.20-15.20 |
13.30-16.30 |
12.30-15.30 |
13.30-16.30 |
10.00-13.00 |
- |
Маловисківська ЗШ Олександріївська ЗШ |
22. | Авіамоделювання , ракетомоделювання | Кісіль Станіслав Леонідович |
- | 13.00-16.00 | 12.20-14.20 14.20-16.20 | 14.00-17.00 | 12.20-14.20 14.20-16.20 | 9.00-12.00 12.00-15.00 | - | Паліївська ЗШ БДЮТ |
23. | Юні зоологи Юні акваріумісти
| Крило Олег Анатолійович | 12-20 –14.20 14-25– 17.25
|
13-10 - 15-10
|
14-05-17.05 | 12-20-14.20 14-25- 17.25 |
14-05 -17.05 |
10-00 – 12-00 |
- |
Маловисківська ЗШ |
24. | Народні промисли | Каразей Анна Іванівна | 12:20 - 14:20 14:00 - 17:00 | 12:20 - 14:20 14:00 - 16:00 | 12:20-14:20 14:00-16:00 |
12:20 - 14:20 |
14:00 -17:00
|
- |
- |
Оникиївська ЗШ |
25. | Українська художня вишивка
| Гудаченко Людмила Сергіївна | 13:10 - 16:10 14:00 –17:00
|
14:00 - 17:00 |
13:10-16:10 |
14:00 - 17:00 |
14:00 -17:00 |
- |
- |
Оникиївська ЗШ |
26. | Виготовлення сувенірів | Серветник Тетяна Анатоліївна |
12.40-15.40
|
13.00-15.00 |
12.40-15.40
|
13.00-15.00 |
- |
- |
- | Маловисківська ЗШ № 3, ЗШ № 4 |
27. |
«Клуб спілкування іноземними мовами» | Безушенко Олег Іванович |
15.10 –17.10
|
15.10 – 17.10 17.00 – 19.00 |
15.10 17.10 |
15.10 – 17.10 17.00 – 19.00 |
15.10 – 17.10 |
10.00 – 12.00 12.10 – 14.10 |
- |
Маловисківська ЗШ № 3, ЗШ № 4, Гімназія |
28. | Юні туристи – краєзнавці Стрільба кульова | Москаленко Марина Миколаївна |
-
|
- |
- |
- |
14.00-16.00 16.00-18.00 | 10.00-13.00 13.00-15.00 |
10.00-13.00 13.00-15.00 |
Великовисківська ЗШ |
29. | Науково-дослідницьке об’єднання | Самойленко Аліса Олександрівна |
-
|
14.10 - 16.10 |
14.10 -15.10 |
14.10 - 15.10 |
13.10 -15.10 |
- |
- |
Мар’янівська ЗШ |
30. | Спортивний туризм | Карачінський Артем Анатолійович |
-
|
16.00-18.00 |
- |
16.00-18.00 |
16.00-18.00 |
- |
- |
Великовисківська ЗШ |
31. | КВК | Сафронов Олександр Миколайович |
17.00-20.00 |
- |
17.00- 20.00 |
- |
- |
- |
- |
Великовисківська ЗШ |
32. | Науково дослідницьке об’єднання «Унікуми» | Петренко Надія Григорівна |
-
|
14.00 – 16.00 |
- |
14.00 - 16.00 |
14.00 -16.00 |
- |
- |
Великовисківська ЗШ |
33. | Природничо-екологічний гурток | Махно Раїса Петрівна
|
- |
14.10-16.10 |
- |
- |
13.20-15.20 | 10.00-12.00 12.00-14.00 |
- |
Злинська ЗШ |
34. | Євроклуб | Левченко Любов Анатоліївна |
- |
- |
- |
- |
15.15 –18.15 |
14-00 – 17-00 |
- |
РБК |
35. | Науково-дослідницьке «Історія» | Присяжнюк Катерина Валеріївна |
- |
13.50-15.50 |
13.50-15.50 |
- |
- |
- |
- |
Хмелівська ЗШ |
36. | Юні виноградарі | Нечипурук Анатолій Сергійович |
- |
- |
15.00-17.00 |
15.00-17.00 |
- |
- |
- |
Оникиївська ЗШ |
37. | Науково дослідницьке об’єднання | Миколенко Аліна Володимирівна |
14.20-15.20
|
14.20-15.20 |
14.20-15.20 |
14.20-15.20 |
-
|
- |
- |
Плетеноташлицька ЗШ |
38. | «Основи християнської етики» | Мазур Олексій Григорович | - | - | - | 14.00-16.00 | - | - | 12.00-14.00 | ЗШ № 3 Церква |