Фотогалерея 2014-2015 року

ФОТО 2014-2015 РІК

А на завершення переможці Всеукраїнських конкурсів запустили у небо «Голуба миру» на знак припинення війни на Сході України та посадили калину, як символ єдності, ментальності українського народу.

20-21 вересня 2014 року у м. Мала Виска  пройшов 25 – годинний семінар по бальних танцях.

10 жовтня 2014 року проходила акція "Бійцям фронту - тепло дитячих сердець"

18 жовтня 2014 року  проходив турпохід у Люций ліс, присвячений до Дня українського козацтва

19 жовтня 2014 року в м. Умані відбувся конкурс зі спортивного бального танцю

20-21 жовтня 2014 року відбувся тренінг на тему: "Управління конфліктами у шкільному середовищі"Школа Порозуміння"

30 жовтня 2014 року пройшов районний семінар-практикум педагогів-організаторів та керівників гуртків з питань виховної та позашкільної освіти. "Організація дієвого учнівського самовярдування як необхідної умови формування соціальної активної особистості"

6 листопада 2014 року в Маловисківському РБДЮТ відбулася конкурсно-розважальна програма «Осінні розваги»

1 грудня 2014 року - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

16 грудня 2014 року  пройшла акція "Подаруй листівку воїну"

19 грудня 2014 року було проведено свято «Святий добродій Миколай до нас у гості завітай»

20 грудня 2014 року  пройшов проект «Новорічно - різдвяна іграшка»

16 січня 2015 року вихованці Маловисківського РБДЮТ здійснили одноденний похід до Люцого лісу

23 січня 2015 року вихованці закладу здійснили екскурсію до Кіровоградського Художнього музею

26 січня 2014 року захід "Обнялися береги" до Дня Соборності

29 січня 2015 року в Кіровоградському ОЦДЮТ відбулося засідання коорденаційної ради ОПД та

обласної школи лідерів

13 лютого 2015 року у Маловисківському РБДЮТ відбулася конкурсно-розважальна програма до Дня св.Валентина

20 лютого 2015 року до річниці пам’ятних подій на Майдані у районній бібліотеці, пройшов круглий стіл, присвячений подвигу Небесної сотні

25 лютого 2015 року в Кіровоградському обласному ЦДЮТ відбулось засідання Координаційної ради обласного парламенту дітей та навчання лідерів учнівського самоврядування

07 березня в рамках проекту "Музеї Кіровоградщини" вихованці Клубу інтелектуальних ігор побували на екскурсії історичним центром міста Кіровограда

До Міжнародного жіночого Дня 8 березня відбулося свято «Цілую материнські натруджені руки»

16 березня 2015 року відбувся семінар практичних психологів  на тему :

"Соціально- психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами"

19 березня 2015 року Вихованці Клубу інтелектуальних ігор провели вечірку в українському стилі, мандрували весняним лісом, побували на екскурсії пожежно- технічною виставкою- музеєм у Кіровограді,покатались на ковзанці.

24 березня 2015 року, керівники  Клубу інтелектуальних ігор Маловисківського РБДЮТ Бабаєва Н.В. та Бабаєв Г.А. разом з вихованцями здійснили пішопохід за маршрутом Мала Виска (РБДЮТ) – Люций ліс.

27 березня 2015 року Минулої неділі відбувся Фінал Чемпіонату області з інтелектуальних ігор у Кіровограді. Кращі команди області виборювали звання чемпіонів по Що? Де? Коли?, брейн - рингу, своїй грі. Малу  Виску представляли команди РБДЮТ та гімназіі.

31 березня 2015 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбулась II сесія XI скликання обласного парламенту дітей.

24 квітня 2015 року, у Маловисківському РБДЮТ вихованцями театрального гуртка була підготовлена та проведена «Екологічна казка».

6 травня 2015 року  відзначення Дня матерів»

7 травня 2015 року захід до Дня науки у 2015 році

1 червня 2015 року вихованці Маловисківського РБДЮТ долучилися до святкування Міжнародного Дня захисту дітей «Я – за щасливе дитинство!».

5 червня 2015 року педагоги закладу радо зустріли вихованців пришкільного  табору з денним перебуванням  «Сонечко».

8 червня 2015 року проведено майстер-класи з учнями 7-го класу

9 червня 2015 року педагоги закладу радо зустріли вихованців пришкільного табору з денним перебуванням «Сонечко».

12 червня  2015 року День інтелектуала у таборі" Сонечко"

12 червня 2015 року педагоги закладу радо зустріли вихованців пришкільного  табору з Маловисківським ЗШ№4 1-го класу.

15 червня 2015 року  День української вишивки відсвяткували у Маловисківському районному будинку дитячої та юнацької творчості 15 червня 2015 року.