Вітаємо

За ініціативи творчого об’єднання «Історичне та географічне краєзнавство» Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості та методичного кабінету відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації до Дня примирення та Дня Перемоги з 29 квітня по 06 травня 2015 року відбулась IV районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Участь жителів Маловисківщини у подіях Другої світової війни». У роботі конференції взяли участь юні краєзнавці –дослідники краю. За результатами роботи конференції журі визначило переможців:

1 місце – вихованка Мануйлівського НВК Мала Ю. «Села Мануйлівка та Лутківка під час війни у спогадах очевидців» (керівник Постолюк П.І.).

2 місце – вихованка науково-дослідницького об’єднання «Історичне та географічне краєзнавство» Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Кучеренко В. «Трагічна доля жінки у Другій світовій війні» (керівник Шарко О.А.).

2 місце – учениця Іржова М. Злинської ЗШ № 1 «Фронтовим шляхом Колодєєва Івана Федоровича» (керівник Голованова О.В.).

3 місце – вихованки науково-дослідницьких об’єднань «Інтелект» Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Тисовська О, Туник О «Воєнна повсякденність рідного краю» (керівник Шевченко З.Ф.).

3 місце – учениця Злинської ЗШ № 2 Стаднік О. «Безсмертний шлях Миколи Івановича Ригачика» (керівник Кузнєцова Л.І.).

Грамотою за ефективну краєзнавчу дослідницьку роботу нагороджено вихованку ЗШ № 3 Лисенко Ю. «Історія одного життя» (керівник Бакалінська О.В.).

Грамотою за внесок у дослідження історії краю періоду Другої світової війни нагороджено вихованку Маловисківської гімназії Якович А. «Окупація 1941-1943 рр. на Маловисківщині за свідченнями очевидців та архівних джерел» (керівник Мазур О.Л.).

Про підсумки проведення

обласного етапу Всеукраїнської

традиційної щорічної

новорічно-різдвяної виставки

«Новорічна композиція» та «Український сувенір»

З метою формування естетичної, екологічної, трудової культури учнівської молоді, гармонізації її відносин з природою, виховання національно-свідомого громадянина України на високих ідеалах та багатовікових традиціях культури українського народу, було проведено традиційну щорічну новорічно-різдвяну виставку «Новорічна композиція».

Розглянувши роботи представлені на новорічно-різдвяній виставці та враховуючи висновки журі:

Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнської традиційної щорічної новорічно-різдвяної виставки та нагородити Дипломами комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»:

за зайняте І місце:

Зайцеву Світлану, вихованку гуртка «Фріволіте» керівник Лопатенко А.О.

за зайняте ІІ місце:

Коцюбу Катерину та Кулик Катерину, вихованок гуртка «Аплікація соломкою» керівник Коробко А.В.

за зайняте ІІІ місце:

Вихованців гуртка «Умілі руки» керівник Ковальова С.В.

Роботи переможців обласного етапу Всеукраїнської традиційної щорічної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» надіслано  на Всеукраїнський етап в НЕНЦ (м. Київ).

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, співпраця і обмін досвідом між осередками дитячої творчості, культурно-освітніми установами, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів та технік було проведено традиційну щорічну виставку-конкурс «Український сувенір».

Розглянувши роботи представлені на виставці-конкурсі та враховуючи висновки журі:

Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнської щорічної виставки-конкурсу та нагородити Дипломами комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»:

за зайняте І місце:

Вихованців гуртка «Робота з природнім матеріалом» Михалковська О.С.

за зайняте ІІ місце:

Вихованців гуртка «Рукоділля», керівник Ткаченко Ж.А.

за зайняте ІІІ місце:

Вовк Анну, вихованку гуртка «Народні промисли», керівник Романенко Л.Б.

Роботи переможців обласного етапу Всеукраїнської щорічної виставки-конкурсу «Український сувенір» надіслано на Всеукраїнський етап в НЕНЦ (м. Київ).