Клуб інтелектуальних ігор

Керівники

Бабаєва Наталія Василівна    Бабаєв Геннадій Асланович

Бабаєв Г. А. та Бабаєва Н. В. започатковують чемпіонати області з інтелектуальних ігор для дітей та дорослих.

Інтелектуальні ігри не потребують великих матеріальних затрат і мають великий виховний ефект, виховують у дітей тягу до знань. Прививають дітям смак до кращих зразків української та світової культури.

Мережа очних та заочних турнірів дає можливість залучити до участі в інтелектуально-ігровому русі сотні і, навіть, тисячі дітей.

Вихованці КІІ БДЮТ, як правило, продовжують займатись інтелектуальними іграми, ставши студентами. А для декого це захоплення стає роботою.

Команди «Клубу інтелектуальних ігор» Маловисківського РБДЮТ неодноразово ставали переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних турнірів.

Досягнення:

В 2011 році команда «Ексампей» виборола Кубок України з брейн-рингу, а в 2012 році стала чемпіоном України та фіналістом чемпіонату Європи по Що? Де? Коли? Команда «КіР» стала віце-чемпіоном України з брейн-рингу.

В 2006 році команда «Карамельки», а в 2010 році команда «Ексампей»

стають учасниками телевізійної гри «Брейн-риг».