Робота з природним матеріалом

Керівник Михалковська Олена Сергіївна

На заняттях гуртка учні поглиблюють свої знання з природничих дисциплін про будову та різноманітність рослинного світу,  про взаємозв’язки живої і не живої природи, роль людини в природі .

У процесі такої роботи в учнів формується вміння працювати з природним матеріалом, додатковими джерелами інформації : з довідковою, науково-популярною літературою та матеріалами з усесвітньої глобальної мережі Інтернет, формуються естетичні поняття. Передбачено проведення виставок виробів з природного матеріалу, участь у виховних заходах.

У роботі гуртка використовується народознавчий та краєзнавчий матеріал, учні ознайомлюються з обрядами, звичаями, віруваннями українців, передбачено зустрічі з народними умільцями, різнопланові екскурсії.

Щоб урізноманітнити роботу з природним матеріалом та залучити дітей до опанування  основами народних ремесел, практикують роботу з соломкою, солоним тістом, фітодизайном. Проводяться майстер-класи по виготовленню  оберегів, «Ляльки - травниці», «Дідухів».

Наші роботи: