Рукоділля

Керівник  Ткаченко Жанна Анатоліївна

Проблемою гуртка є виявлення і розвиток творчих здібностей і обдарувань дитини. Активізація пізнавальної і творчої діяльності. Підготовка до самостійного життя у сучасному світі і  подальшому професійному самовизначенні.

Основним завданням є поглиблення і розширення знань про історію і розвиток ремесел на Україні. Розвиток інтересу до культури своєї малої батьківщини, до витоків народної творчості, виховання працьовитості,акуратності,посидючості,взаємодопомоги,формування естетичного і художнього смаку.

Для реалізації поставленої проблеми і завдань застосовуються  різні форми і методи, інноваційні технології в діяльності  гуртка. Навчальний процес будується на методі індукції:від простого до складного.

Заняття гуртка мають на меті: привити дітям трудові навички,навчити шити, в'язати, вишивати,прививати дітям художній смак, любов до мистецтва,розвивати творчі здібності гуртківців

Досягнення:

Гуртківці активно брали участь у виставках та конкурсах, що проходили протягом року в районі та області, були  нагороджені грамотами та дипломами:

-        стали переможцями обласного конкурсу «Україна вишивана»2011 рік;

-        переможці обласного конкурсу «Український сувенір» 2011 рік за зайняте друге місце;

-        Стали переможцями заочного конкурсу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі 2012 р.

У 2014 році за підсумками II (обласного) етапу Всеукраїнської виставки - конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" нагороджено дипломом департаменту освіти і науки ОДА :

- дипломом I ступеня : Безуглу Наталію, Калмаканову Вікторію, вихованок гуртка "Рукоділля" за роботу "Український віночок" (керівник Ткаченко Жанна Анатоліївна).

Наші роботи: