Театральний гурток

Керівник  Шелест Валентина Андріївна

Заняття у театральному гуртку виховує у дітей гуманістичні, загальнолюдські цінності, розвиває гармонійну особистість засобами театрального мистецтва, виховує художню уяву, творчу ініціативу, культуру мови, розвиває світогляд.

Вихованці глибше розуміють світ прекрасного, розширюють і поглиблюють знання в галузі театрального мистецтва, виховують естетичний смак, любов до прекрасного, підвищують загальний культурний рівень.

На заняттях діти знайомляться з акторською майстерністю, сценічними  рухами, мовою, пластикою, постановкою голосу.

Важливе місце в роботі гуртка займає робота над образом, що проводиться індивідуально з кожним вихованцем, де актор-початківець напрацьовує власні особисті навички сценічної поведінки, особливу вимову, свою манеру прояву почуттів, відшліфовує тільки йому притаманні якості у ставленні до створюваного образу.

Програма роботи гуртка має на меті навчити роботі з костюмом, гримом, реквізитом, різноманітними видами агротехнік, підготувати до участі у виставах, ознайомити з історією театру.

Програма розрахована  на три періоди навчання, перехід кожної дитини на наступний рівень залежить від творчих здібностей та індивідуальних успіхів.