20 лист. 2014

"Мораль і право. Право і закон - рушійні сили для життя людини"

Про мораль і право говорили на круглому столі в Маловисківському РБДЮТ, який мав назву "Мораль і право. Право і закон - рушійні сили для життя людини" і був присвячений Дню прийняття Конвенції ООН про права людини. Гостями круглого столу були фахівці сектору молоді та спорту РДА, а також служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім' ї дітей та молоді. Присутні школярі шкіл міста також переглянули відеофільми на цю тематику. Цікавою і змістовною була розповідь начальника служби у справах дітей Маловисківської РДА Павла Захватихата. У засіданні круглого столу взяла участь завідуюча сектором молоді та спорту РДА Світлана Шевченко, провідний спеціаліст, юрисконсульт РЦ СССДМ Олена Махоріна.Круглий стіл вели керівник гуртка "Лідер"РБДЮТ Любов Богодвид тп члени районного парламенту дітей Ірина Кравченко та Влад Тарахтій.
6 лист. 2014

Конкурсно-розважальна програма «Осінні розваги»

6 листопада 2014 року в Маловисківському РБДЮТ відбулася конкурсно-розважальна програма «Осінні розваги».
30 жовт. 2014

Районний семінар-практикум педагогів-організаторів та керівників гуртків з питань виховної та позашкільної освіти

"Організація дієвого учнівського самовярдування як необхідної умови формування соціальної активної особистості"
20 жовт. 2014

Тренінг на тему:"Управління конфліктами у шкільному середовищі "Школа Порозуміння"

20-21 жовтня 2014 року в м. Кіровограді відбувся тренінг на тему: "Управління конфліктами у шкільному середовищі"Школа Порозуміння". В "Кіровоградському Обласному Інституті ПіслядипломноЇ Педагогічної Освіти імені В.Сухомлинського "
19 жовт. 2014

19 жовтня 2014 року відбуся конкурс зі спортивного бального танцю в мю Умань

19 жовтня 2014 року в м. Умані відбувся конкурс зі спортивного бального танцю
18 жовт. 2014

Проект "Козацькі розваги"

Керівники гуртків "Клуб інтелектуальних ігор" Маловисківського РБДЮТ разом із своїми вихованцями та їх батьками здійснили одноденний пішопохід за маршрутом : м. Мала Виска - Костянитинівка - Люців ліс - р. Сорочиха будинок Лісника (Джерело) - пам'ятний знак ВВВ - ст. Рожено - с. Ульянівка - м. Мала Виска. В рамках проекту "Козацькі розваги".
10 жовт. 2014

Благодійна акція "Бійцям фронту - тепло дитячих сердець"

10 жовтня 2014 року в Маловисківському РБДЮТ проходила акція "Бійцям фронту - тепло дитячих сердець"
20 вер. 2014

20-21 вересня 2014 року у м. Мала Виска на базі МРБЮТ пройшов 25 – годинний семінар по бальних танцях (європейська програма), який викладав майстер спорту спортивно-бального танцю Ткачук Дмитро у парі з Ткачук Катериною (м. Умань). У семінарі взяло участь 11 учнів зразкової хореографічної студії «Тріумф»: 7 чоловік категорії юніори освоювали «Е» клас і вивчали техніку виконання повільного та віденського вальсів, Квік-степу та Танго. Закріплювали техніку на нових танцювальних зв’язках; і 4 чоловіки класу «С» категорії молодь освоювали нову техніку та вивчали нові танцювальні варіації віденського та повільного вальсів , Квік-степу, Танго та вперше вивчали танець Фокстрот. Семінарські заняття дали танцюристам нову техніку виконання танців європейської програми по новим стандартам. Учні удосконалили свою танцювальну майстерність, оволоділи новими композиціями 5 танців, отримали інформацію по положенні в парі партнера та партнерки пі час виконання зв'язок, веденню корпусу та багато іншої цікавої інформації, яка є важливою для участі у змаганнях по спортивних бальних танцях всеукраїнського масштабу.
19 вер. 2014

Інформація про відзначення Дня позашкілля у закладі

19 вересня у Маловисківському РБДЮТ відбулося дитяче свято «Казкова країна «Позашкілля»».
15 вер. 2014

про організацію фотовиставки, присвяченої подвигу українського народу під час антитерористичної операції на Сході України

З 15 вересня у Маловисківському РБДЮТ розпочала роботу фотовиставка під назвою «Подвигу українського народу».