5 бер. 2013

Вітаємо з восьмим березнем

Учнівський та педагогічний (чоловіча половина )колектив підготували конкурсно-розважальну програму "Для Вас ЖІНКИ!"
3 бер. 2013

Майстер - клас по виготовленню української народної іграшки

Щоб зберегти та популяризувати перевірені часом традиції виготовлення українських іграшок,представити кращі їх зразки для впровадження в дитячий побут ,з метою відродження,збереження і розвитку народних традицій виготовлення іграшок відбувся майстер -клас керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку .
26 лют. 2013

Закінчився останній етап чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів

24 лютого закінчився останній етап чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів.
25 лют. 2013

23 лютого 2012 року у м. Кіровограді відбувся другий етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН.