26 бер. 2013

Про участь у обласному конкурсі фотографій в рамках обласного етапу шостого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

Вихованці гуртка "Фотоаматорство" (керівник Кісіль А.Г.),зразкової художньої студії"Мистецька палітра"(Бондаренко Л.М.) взяли участь у обласному конкурсі фотографій та плакатів.
26 бер. 2013

Про участь у вісімнадцятому Чемпіонаті області з пішохідного туризму у закритих приміщеннях

26-27 березня 2013 року в с. Перемога Добровеличківського району проходить Чемпіонат області з пішохідного туризму .
26 бер. 2013

Про участь у черговій сесії обласного парламенту дітей.

26-27 березня 2013 року на базі Кіровоградського ОЦДЮТ проходить сесія обласного парламенту дітей у роботі якої беруть участь троє делегатів Маловисківського району - учні шкіл міста :Александрова Ірина ,Юрченко Дар'я,Чорноіваненко Микола разом з культорганізатором закладу Шелест В.А.
25 бер. 2013

Про участь у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Знай і люби свій край".

У обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі взяли участь вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва(керівники гуртків :Романенко Л.Б.,Ткаченко Ж.А.,Коробко А.В.,Теровець Н.С.,Михалковська О.С.,Тєлєгіна Н.В.,Шевцов В.І.,Бондаренко Л.М.) віком від 7 до 16 років.
22 бер. 2013

Майстер -клас по виготовленню виробів декоративно -ужиткового мистецтва.

У рамках проекту "Мала Виска - наше місто .Мала Виска - чистий дім " керівниками гуртків декоративно - ужиткового мистецтва проведений майстер -клас по виготовленню виробів з преметів ,які не використовуються у побутті .
20 бер. 2013

У Клубі інтелектуальних ігор Маловисківський РБДЮТ керівник Бабаєва Н.В.

У рамках проекту " Мала Виска - креативне місто" пройшла інтелектуальна гра для школярів середніх класів "Флора і фауна нашого двору".
20 бер. 2013

Про участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

20 березня 2013 року у Маловисківській ЗОШ№3 відбувся районний етап фестивалю конкурсу "Молодь обирає здоров'я".Команда в складі : Отліванова Влада,Антонюка Ігора,Горбенко Марини,Хлопенка Олександра,Шуліми Дмитра,Кондратенка Олександра,Назарчук Поліни здобули друге місце.Команду підготували керівники гуртків закладу :ЛевченкоЛ.А.,ДегнерВ.І.,Подолян А.А.
16 бер. 2013

Про участь у Відкритих змаганнях зі спортивного танцю

16 березня 2013 року у м.Кам'янці Черкаської області відбулися Відкриті змагання зі спортивного танцю.На запрошення Всеукраїнської громадської організації "Український танцювальний альянс" вихованці зразкової хореографічної студії"Тріумф"взяли участь у змаганнях та повернулись додому з перемогою.Тож,вітаємо Горбенко Марину і Отліванова Влада з першим місцем ,Шуліму Дмитра і Байбузан Олю з першим місцем,Шуліму Дмитра і Сьомку Крістіну з першим місцем,Баранніка Сергія і Білову Анастасію з третім місцем,Баранніка Андрія і Суботу Аню з першим місцем,Марциненка Діму і Кардаш Катю з першим місцем,срібних призерів Притулу Аню і Чіпляку Івана та їх наставників Подолян А.А.,Горбенко М.П.
7 бер. 2013

Про участь у очному турі обласного етапу Всеукраїнського українського конкурсу майстерності педагогічних працівників ПНЗ "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка-2013"

На базі Кіровоградського ОІППО 20 березня 2013 року відбудеться очний тур обласного етапу конкурсу ,у якому візьме участь керівник гуртка-методист закладу Шарко Оксана Анатоліївна,яка стала переможцем заочного туру обласного етапу.Тож побажаємо їй успіху!
6 бер. 2013

Про участь у вісімнадцятому Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості присвяченому Всесвітньому Дню Землі

Вихованці зразкової художньої студії"Художня палітра" взяли участь у номінації "Образотворче мистецтво" у вісімнадцятому Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості ,присвяченому Всесвітньому Дню Землі.Запропонована тема для участі у номінації "Професія як покликання".