Туристично-краєзнавчий

Керівник  Карачінський Артем Анатолійович

Мета гуртка  -  поглиблення знань і набуття вмінь та навичок працювати зі спортивними картами і компасом під час орієнтування на місцевості; прищеплення навичок дослідницької роботи, спостереження за живою та  неживою природою; формування вмінь та навичок в юних туристів до участі в одноденних та багатоденних походах, удосконалення фізичної й технічної підготовки дітей.

Велика увага приділяється техніці пішохідного туризму. Проводяться заняття з в’язання спортивних вузлів, тренування технічних етапів: водні переправи, переправи через яр, маятник, підйом по скельній ділянці або схилу, траверс схилу, спуск по вертикальним перилам  (Дюльфер).

Уже з набутими вміннями і навичками  з пішохідного туризму та орієнтування учні беруть активну участь у чемпіонатах області з пішохідного туризму, спортивного орієнтування, відкритих чемпіонатах області зі спортивних туристських походів, чемпіонатів області зі спортивного туризму.